Tre super yje në Bayern Munich për 400 milionë euro (FOTO) – Lajmi.net
Tre super yje në Bayern Munich për 400 milionë euro (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 12:09, 29 April 2017
Bayern Munich është duke përgatitur tri përforcime të mëdha.

Bayern Munich është i gatshëm të paguajë 400 milionë euro, gjatë afatit kalimtar të verës.

E përditshmja sportive italiane “Corriere dello Sport” raporton se gjiganti bavarez planifikon përforcime të mëdha në ekip për sezonin e ri.

Në listën e transferimeve janë tre yje të mëdhenj, Antoine Griezmann, Kylian Mbappe dhe Marco Verratti. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Bayern Munich

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion