Tre emra të ri dhe një yll botëror, prurjet e Barcelonës për sezonin e ri – Lajmi.net
Tre emra të ri dhe një yll botëror, prurjet e Barcelonës për sezonin e ri
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 23:55, 12 May 2018
Largimi i Neymar në drejtim të PSG ka lënë arkën e Barcelonës në një pozitë të favorshme financiare.

Nga shitja e brazilianit, Barcelona përfitoi 222 milionë euro, duke investuar në prurjet e Paulinhos, Dembele dhe Coutinho.

Këto prurje ndihmuan që Barcelona të fitoi dy trofe, atë të La Ligas dhe Kupës.

Por, synimet e katalanëve për sezonin tjetër duket të jenë më të mëdha, e kjo ka bërë që ata të mendojnë për prurjet e reja.

Shtypi katalan raporton se Barcelona në verën e vitit 2018 do të tentojë të nënshkruaj me katër emra, Antoine Griezmann (27 vjeç), Arthur (21), Carles Alena (20) dhe Frenkie De Jong (20)./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, La Liga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2