Transformohet Baby G, me këtë stil nuk do e njihni – Lajmi.net
Transformohet Baby G, me këtë stil nuk do e njihni
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:09, 8 June 2018
Baby G momentalisht është njëra ndër femrat më të përfolura në shoubizin shqiptar.

Kjo ngase përveç karrierës muzikore fotografitë e njëpasnjëshme që publikon në rrjete sociale bien gjithnjë në syrin e mediave, shkruan lajmi net.

Përpos incidentit të fundit, këngëtarja nga Kuksi rikthehet si asnjëherë më parë ku transformohet e tëra në ‘pink’.

Mbase kështu vështirë se mund të njihet nga publiku!!

Gordana është duke punuar fuqishëm në projekte të reja, ajo po qëndron në Dubai e që tashmë ka nisur xhirimet e videoklipit të ri.

“Mos u nal”, është pëlqyer dhe dëgjuar tejet shumë nga audienca ku ka marrë mbi 6 milion klikime. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO