Transferim i papritur nga Arsenal te Chelsea (FOTO) – Lajmi.net
Transferim i papritur nga Arsenal te Chelsea (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoPremier LeagueSport 9:53, 9 August 2017
.

Chelsea vazhdon të punojë për të sjellë prurje të reja në ‘Stamford Birdge’ gjatë këtij afati kalimtar.

Kampionët e Premierligës së fundi i kanë bërë një ofertë prej 27  milionë euro Arsenalit, për Alex Oxlade Chamberlain.

Lajmi bëhet i ditur nga ‘SportsMail’, përcjell lajmi.net.

Është Antonio Conte që e pëlqen shumë lojën e anglezit të Arsenalit, në skemën 3-4-3.

Një kalim te Chelsea do të ishte i pranueshëm për Chamberlain, pasi ka humbur pozitën e titullarit te Arsenal./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO