Trajneri i Sportingut e quan “xhuxh”, shikoni si reagon Messi – Lajmi.net
Trajneri i Sportingut e quan “xhuxh”, shikoni si reagon Messi
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:14, 6 December 2017
Pasi e pa, Messi buzëqeshi dhe u afrua për të diskutuar me të.

Trajneri i Sportingut të Lisbonës, Jorge Jesus, është shndërruar në kryelajm në mediat spanjolle.

Ai e thërret Leo Messin “baixinho”, që në shqip do të thotë xhuxh, përcjellë “Lajmi.net”.

Kështu e thirri edhe pas përfundimit të ndeshjes Barcelona-Sporting mbrëmë.

Pasi e pa, Messi buzëqeshi dhe u afrua për të diskutuar me të. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Jorge Jesus, Leo Messi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy