Trajneri i ri në PSG do të jetë gjerman – Lajmi.net
Trajneri i ri në PSG do të jetë gjerman
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 11:15, 30 March 2018
Unai Emery do të largohet nga posti i trajnerit në PSG, në fund të këtij sezoni.

Trajneri i ri në Paris Saint-Germain do të jetë gjerman.

“L’Equipe” shkruan se klubi francez kërkon ish trajnerin e Borussia Dortmund, Tomas Tuchel ose selektorin e Gjermanisë, Joachim Low.

Unai Emery do të largohet nga posti i trajnerit në PSG, në fund të këtij sezoni, përcjell “lajmi.net”.

Në vend të tij, favoritët kryesorë janë Tuchel dhe Low. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO