Trajneri i ri i Real Madridit merr vendimin përfundimtar për Ronaldon – Lajmi.net
Trajneri i ri i Real Madridit merr vendimin përfundimtar për Ronaldon
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoSport 20:13, 14 June 2018
Julen Lupetegui ka bërë të ditur se dëshiron që Cristiano Ronaldo të qëndrojë te Real Madrid.

Portugezi kishte ngjallë dyshime për të ardhmen e tij pas finale së Ligës së Kampionëve ndaj Liverpoolit.

Por, trajneri i ri i Real Madridit ka bërë të ditur se e dëshiron në skuadër portugezin, të cilin e konsideron më të mirin e botës.

“Cristiano është lojtar që dua ta kem në anën time gjithmonë”, është përgjigjur Lupetegui në pyetjen për të ardhmen e 33 vjeçarit.

“Më i miri i botës është në Real Madrid”, ka përfunduar ai./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO