Trajneri i njohur kosovar e shpërblen sportisten e tij me iPhone 7 (FOTO) – Lajmi.net
Trajneri i njohur kosovar e shpërblen sportisten e tij me iPhone 7 (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 11:38, 16 February 2017
Driton Kuka, i ka dhuruar një iPhone 7 xhudistes kosovare, Distria Krasniqi. Kuka e ka lajmëruar një gjë të tillë në rrjetin social Facebook. Më poshtë mund ta lexoni postimin e tij.

ozil

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Driton Kuka

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball