Trajneri i Juventusit ‘sulmon’ yllin e ekipit pas humbjes nga Barcelona (FOTO) – Lajmi.net
Trajneri i Juventusit ‘sulmon’ yllin e ekipit pas humbjes nga Barcelona (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:18, 14 September 2017
Tension i madh te skuadra e Juventusit.

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri është ndarë i pakënaqur me sjelljen dhe lojën e sulmuesit Gonzalo Higuain në ndeshjen kundër Barcelonës në Camp Nou.

Argjentinasi ishte shpesherë nervoz dhe nuk arriti të shfaqet i rrezikshëm për mbrojtjen kundërshtare në humbjen 3:0 të “Bianconerëve” në Camp Nou, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, mediat italiane raportojnë se pas ndeshjes Allegri ka kritikuar ashpër Higuainin duke kërkuar prej tij të përmirësohet në ndeshjet e ardhshme. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper