Tragjedi në Shkodër, fëmija 5-vjeçar mbytet në lumin Kir – Lajmi.net
Tragjedi në Shkodër, fëmija 5-vjeçar mbytet në lumin Kir
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 14:13, 13 January 2018
Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Shkodër. 

Mësohet se një fëmijë 5-vjeçar është mbytur në ujërat e lumit Kir.

Trupi i tij është gjetur nga kalimtarët, të cilët e kanë dërguar me urgjencë në spital, por fëmija nuk ka mundur të mbijetojë.

Ende nuk dihet identiteti i tij dhe si ka rrjedhur ngjarja.

Fjalët kyçe: Shkoder, tragjedi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool