Tradhtohen nga burrat, hakmarrja e këtyre grave është epike (FOTO) – Lajmi.net
Tradhtohen nga burrat, hakmarrja e këtyre grave është epike (FOTO)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 22:41, 20 March 2017
Nuk duhet kurrë që të mashtroni në një lidhje apo të tradhtoni duke shkuar me një tjetër nëse jeni të martuar.

Jo vetëm për arsye morale që nuk mund ta bëni, por të mos harrojmë dhe faktin se partneri juaj mund të zgjedhë një mënyrë të dhimbshme për t’u hakmarrë.

Kur këto gra zbuluan se ishin tradhtuar nga partneri, vendosën të bëjnë diçka në lidhje me të. Nuk mund të them se ndihem shumë keq për këto tradhtarë, pasi ata vetë

këtyre grave është e dhimbshme e kërkuan, por në fakt hakmarrja është e dhimbshme.

Fjalët kyçe: Burrat, Gratë, Tradhëtia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2