Toyota e re ka mahnitur të gjithë me makinën e saj të re (Foto/Video) – Lajmi.net
Toyota e re ka mahnitur të gjithë me makinën e saj të re (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 18:04, 19 April 2017
Toyota ka lansuar në treg makinën e saj të re Toyota FT 4X Concept

Ajo ka mahnitur të gjithë me pamjën e saj dhe me performancat shkruan Business Insider, trasnmeton lajmi.net.

Ajo është reklamuar në panairin e New York International Auto Show.

Disa nga karakteristikat kryesore të saj janë:

Dera e pasme e saj hapet më shumë duke lënë një hapsirë më të madhe brenda
Ndriçimi i lëvizshëm dhe mund të përdoret edhe si elektrik dore
Dhe hapsirë më e madhe prapa që lejon edhe te fleni në veturë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Toyota Concept 4X

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2