Totti reagon pas eliminimit të Romës nga Liga e Kampionëve – Lajmi.net
Totti reagon pas eliminimit të Romës nga Liga e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 23:18, 2 May 2018
"E perfundojmë këtë Ligë të Kampionëve me një fitore të dëshiruar dhë të kërkuar deri në fund. Arritëm këtu me përkushtim dhe meritë. Gjithmone forca Roma", shkroi Totti.

Ikona e Romës, Francesco Totti, ka reaguar pas eliminimit të ekipit të tij nga Liga e Kampionëve.

Ai u shpreh i lumtur me arritjen e djemve, përcjellë “Lajmi.net”.

“E perfundojmë këtë Ligë të Kampionëve me një fitore të dëshiruar dhë të kërkuar deri në fund. Arritëm këtu me përkushtim dhe meritë. Gjithmone forca Roma”, shkroi Totti.

Roma fitoi sonte 4:2, por ndeshjen e parë e kishte humbur 5:2. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO