Totti: Ky kundërshtar i Romës shpresoj ta fitojë Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Totti: Ky kundërshtar i Romës shpresoj ta fitojë Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 9:14, 13 December 2017
Francesco Totti shpreson se skuadra tjetër italiane, Juventus, ta fitojë Ligën e Kampionëve.

Derisa Roma mund ta ketë më të vështirë, Francesco Totti shpreson se skuadra tjetër italiane, Juventus, ta fitojë Ligën e Kampionëve.

I pyetur për shanset e Romës për ta fituar Serinë A dhe Juventusit për Ligën e Kampionëve, ai ka thënë se shpreson se të dyja do t’ia arrijnë t’i fitojnë këto trofe.

“Roma s’do ta ketë të lehtë për Scudetto, e as Juventusi për Ligë të Kampionëve”, ka thënë ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Francesco Totti, Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3