Tottenhami e ‘shkel’ Bournemouthin – Lajmi.net
Tottenhami e ‘shkel’ Bournemouthin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:53, 11 March 2018
Tottenham Hotspur ka shënuar fitore të thellë 1-4 në udhëtim te Bournemouth të dielën pasdite.

Skuadra e trajnerit Pochetino, vazhdon të mbetet pretendent kryesor për katër pozitat e para në Premierligë.

Në kuadër të xhiros së 30-të, Tottenham ka arkëtuar tre pikë në shtëpinë e Bournemouthit.

Stanislas në fillim të ndeshjes, kaloi vendasit në epërsi.

Por, vazhdimi i saj u takoi mysafirëve që arritën të shënojnë katër herë.

Son Heung-Min me dy gola, Alli dhe Aurier me nga një, realizuan në fitoren e Tottenhamit./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball