Tottenhami e shkatërron Evertonin – Lajmi.net
Tottenhami e shkatërron Evertonin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 20:21, 13 January 2018
Tottenham ka shënuar fitore të rëndësishme në xhiron e 23-të të Premierligës, duke e mposhtur Evertonin.

Skuadra nga Londra, ka mposhtur 4:0 Evertonin në stadiumin ‘Wembley’.

Harry Kane me dy gola,  Son Heung-Min dhe Eriksen me nga një gol, shënuan në fitoren e Tottenhamit.

Me këtë fitore, Tottenham renditet në pozitën e pestë me 44 pikë./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush