Tottenham – Juventus, shikojeni çfarë është duke ndodhur para ndeshjes në Wembley – Lajmi.net
Tottenham – Juventus, shikojeni çfarë është duke ndodhur para ndeshjes në Wembley
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 13:36, 7 March 2018
Tifozët e ekipit italianë tashmë kanë mbërritur në Londër para duelit me Tottenham Hotspur.

Londra është në atmosferë të nxehtë para duelit mes Tottenhamit dhe Juventusit në Ligën e Kampionëve.

Qyteti i njohur anglez do të jetë nikoqir i ndeshjes së kthimit të dy prej skuadrave më të mëdha në Evropë.

Tifozët e ekipit italianë tashmë kanë mbërritur në Londër, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, në pika të ndryshme të qytetit kanë filluar të shiten rekuizite të Tottenhamit dhe Juventusit para takimit në Wembley me fillim nga ora 20:45. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO