Tottenham – Arsenal, ‘zhduket’ Mkhitaryan – Lajmi.net
Tottenham – Arsenal, ‘zhduket’ Mkhitaryan
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 15:07, 10 February 2018
Henrikh Mkhitaryan është duke u kritikuar për paraqitjen e dobët nga tifozët e “Gunners” në rrjetet sociale.

Henrikh Mkhitaryan zhvilloi një ndeshje dëshpëruese në duelin e Arsenalit në udhëtim te Tottenham Hotspur.

Mesfushori i ardhur nga Manchester United u zëvendësua në pjesën e dytë nga menaxheri Arsene Wenger.

Ai është duke u kritikuar për paraqitjen e dobët nga tifozët e “Gunners” në rrjetet sociale, përcjell “lajmi.net”.

Por, tifozët e Manchester United kanë reaguar duke sqaruar se kjo ishte arsyeja e largimit të tij nga Old Trafford. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO