Tottenham – Arsenal, ky është rezultati nga pjesa e parë – Lajmi.net
Tottenham – Arsenal, ky është rezultati nga pjesa e parë
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 14:15, 10 February 2018
Tottenham - Arsenal, pjesa e parë përfundoi pa gola.

Tottenham Hotspur dhe Arsenal e kanë mbyllur pa gola pjesën e parë të duelit të tyre në Wembley në kuadër të Premierligës.

Pjesa e parë përfundoi pa raste ideale për shënim për të dyja skuadrat.

Mundësinë më të mirë për vendasit e pati Harry Kane, por që goditja e tij me kokë përfundoi mbi portë, përcjell “lajmi.net”.

Te skuadra e Arsenalit në mbrojtje është duke u veçuar mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi derisa nga minuta e parë ndeshjen e ka nisur edhe Granit Xhaka. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble