Torres: Ky ekip do ta fitojë Ligën e Kampionëve (FOTO) – Lajmi.net
Torres: Ky ekip do ta fitojë Ligën e Kampionëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 9:11, 11 May 2017
Fernando Torres është optimist për të ardhmen e Atletico Madridit.

Fernando Torres beson se Atletico Madrid do ta fitojë në të ardhmen Ligën e Kampionëve.

Ekipi i tij u eliminua në gjysmëfinalen e këtij edicioni nga Real Madrid.

Por, Torres është optimist për të ardhmen e ekipit.

“Këtu nuk është fundi, ne jemi në një prej momenteve më të mira në historinë tonë”, deklaroi Torres, përcjell “lajmi.net”.

“Jam i sigurt se Atletico Madrid do ta fitojë Ligën e Kampionëve”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble