Tornado e fuqishme fluturon djaloshin në ajër /VIDEO – Lajmi.net
Tornado e fuqishme fluturon djaloshin në ajër /VIDEO
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:05, 12 July 2018
Video tregon se si tornado ngre një çadër për disa çaste, dhe pastaj një adoleshent.

Djali dërgohet në ajër dhe pastaj bie. Pas kësaj, dëshmitarët okularë i drejtohen atij dhe e çojnë në një ndërtesë të afërt, transmeton lajmi.net.

Një uragan është një vorbull atmosferike që shfaqet në një re dhe përhapet në rënie, shpesh në sipërfaqen e tokës.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Ukrinë. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO