“Topat e nxehtë” në shortin e L.K, reagon Zidane – Lajmi.net
“Topat e nxehtë” në shortin e L.K, reagon Zidane
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 16:33, 17 March 2017
“Topat e nxehtë” dhe kurdisjet e shortit të Ligës së Kampionëve, kanë qenë tema jo pak të përfolura në mediet e huaja.

Jo pak herë ishte skuadra e Real Madridit që atakohej për “kurdisje” të shortit, me përballje me skuadra të lehta.

Për “topat e nxehtë” është pyetur edhe Zinedine Zidane, pasi shorti në Ligën e Kampionëve e vuri skuadrën e tij përball Bayern Munich.

“”Topat e nxehtë”: Unë qeshi me këtë. Tani e dimë se në short nuk ka topa të nxehtë”, është përgjigjur me shaka trajneri i Real Madridit./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO