Top-fotot e triumfit të Majlindës në Paris (FOTO) – Lajmi.net
Top-fotot e triumfit të Majlindës në Paris (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 10:06, 12 February 2017
Më poshtë e keni një përmbledhje të fotove më të bukura për triumfin e Majlinda Kelmendit në Grand Slamin e Parisit.

16640553_1418360591507989_3028814549029231578_n

16683929_1418360528174662_4022312136259015315_n 16684329_1418360551507993_206367787329286290_n  16683922_1418360631507985_146428438452242666_n

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Majlinda Kelmendi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan