Top-6 aksidentet më të famshme në basketboll (VIDEO) – Lajmi.net
Top-6 aksidentet më të famshme në basketboll (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 18:04, 18 April 2017
"Mundo Deportivo" ka renditur 6 aksidentet më të famshme në basketboll.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Basketboll

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool