Top 10 fanellat më të shitura në Angli (FOTO) – Lajmi.net
Top 10 fanellat më të shitura në Angli (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 11:41, 7 September 2017
Paul Pogba dhe Romelu Lukaku prijnë në vendin e parë, respektivisht të dytin, dhe ndiqen nga bashkëlojtari i tyre Marcus Rashford në vendin e pestë. I treti është sulmuesi i Chelsea Eden Hazard ndërsa i katërti radhitet blerja e re e Arsenalit Alexandre Lacazette.


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper