Tolgahan nuk ndalet, zgjedh tjera fjalë për ta uruar Almedën – Lajmi.net
Tolgahan nuk ndalet, zgjedh tjera fjalë për ta uruar Almedën
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:20, 13 February 2018
Aktorja shqiptare, Almeda Abazi sot po feston ditëlindjen.

E për këtë datë me rëndësi për të, ajo ka marrë një urim në mëngjes nga bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman, shkruan lajmi.net

Por, Tolga nuk ndaloi me kaq.

Ai ka zgjedhur një tjetër foto për ta uruar gruan e tij, por kësaj here e ka uruar për përvjetorin e martesës, pasi Almeda dhe Tolga u martuan në ditëlindjen e Almedës vitin e kaluar.

“Zemra ime e bukur, e pastër, e dashura ime, gjithçka e mija. Urime ditëlindjen  dhe përvjetorin dhe shpresoj që Zoti  të na jap përvjetorë të tjer të mrekullueshëm,  për të ecur së bashku më shumë, për të kapërcyer pengesat e vështira të jetës, për të qenë i lumtur dhe të qetë çdo herë. Unë të dua shumë, shumë” janë fjalët e Tolgas lënë fotos./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO