Toka nga dritarja e avionit (Foto) – Lajmi.net
Toka nga dritarja e avionit (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 17:48, 7 August 2017
Ti biesh globit anë e mbanë për biznes mund të duket tërheqëse, por realiteti tregon se është mahnitëse të shohësh përtej dritares së avionit.

Është një ndjenjë që ata që udhëtojnë për punë rreth gjithë botës nuk e vënë re, përfshi dhe punonjësen e Adobe, Julieanne Kost. “Kur udhëton shumë për biznes të gjithë thonë se është e mahnitëshme pasi do të shkosh në gjithë ato vende. Por pjesën më të madhe të kohës ti je në hotel, taksi apo qendër konferencash.

Por për Kost fakti që u ul në kolltukun pranë dritares së aeroplanit i dha asaj frymëzimin më të madh. Ajo nisi të krijonte me foto projektin “Window Seat” ku ka dokumentuar se si duket toka nga lart. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: avioni, pamje, Toka

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball