Tmerruese: Nëna tërheq fëmijën të lidhur me një litar, shokohen kalimtarët (Video) – Lajmi.net
Tmerruese: Nëna tërheq fëmijën të lidhur me një litar, shokohen kalimtarët (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 17:39, 26 October 2017
Në qendër të Liverpoolit , një situatë shumë e çuditshme u regjistrua, nëna tërhoqi fëmijën e saj të vogël në një zinxhir përgjatë një trotuari.

Xhirimi i publikua në rrjetet shoqërore dhe menjëherë tërhoqi shumë vëmendje të publikut nga nëna përbindësh, shkruan “Liverpool Echo”, përcjell Indeksonline.

Ajo që mund të shihet në pamjet është se fëmija nuk kishte reagim ndaj asaj që nëna mbante atë me një litar. Kjo është arsyeja pse disa njerëz janë skeptikë për origjinalitetin e këtij incizimi dhe mendojnë se kjo është vetëm një kukull.

Kalimtarët u habitën nga skena, por askush nuk u tha një fjalë nënës së fëmijës.

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO