Tjetër tragjedi në minierën e Bulqizës, vdes 50 vjeçarja – Lajmi.net
Tjetër tragjedi në minierën e Bulqizës, vdes 50 vjeçarja
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 15:17, 16 May 2018
Serish aksident me vdekje në Bulqizë. Ka humbur jetën 50 vjeçarja Shpresa Rami.

Ajo është aksidentuar teksa po seleksiononte mineralin e kromit. Ngjarja ka ndihur në zonën D të minierës kur ajo po punonte dhe është shtypur nga një mjet i rendë.

Javë më parë kishe humbur jetën një 60 vjeçar/syri.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool