Tjetër lajm shokues për Ancelottin para ndeshjes me Realin (FOTO) – Lajmi.net
Tjetër lajm shokues për Ancelottin para ndeshjes me Realin (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:19, 16 April 2017
Trajneri i Bayern Munichut, Carlo Ancelotti është në hall të madh.

Përveç Javi Martinez të suspenduar për ndeshjen e kthimit ndaj Real Madridit në Ligën e Kampionëve, ai ka të lënduar edhe Mats Hummels dhe Jerome Boateng.

Hummels sot u stërvit vetëm 30 minuta dhe ndjeu dhimbje në kuçin e këmbës, ndërsa Boateng nuk ishte fare në stërvitje.

Sipas Bild, të dy këta mbrojtës nuk do të jenë gati për ndeshjen e kthimit në Bernabeu, ndërsa anë vend të tyre pritet të luajnë Joshua Kimmich dhe David Alaba.

Kujtojmë se Bayernit i duhet me patjetër fitorja në Madrid, pasi në Allianz Arena janë mposhtur 2:1.

bayern118

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Bayern Munchen

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown