Tifozi i vogël merr vëmendjen në ndeshjen Southampton – Liverpool me pankartën e tij – Lajmi.net
Tifozi i vogël merr vëmendjen në ndeshjen Southampton – Liverpool me pankartën e tij
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 19:08, 11 February 2018
Liverpooli po e fiton 0-2 në udhëtim përballjen me Southamptonin.

Edhe pse u shënuan dy gola të bukur në këtë sfidë, ishte një vogëlush që ka marrë gjithë vëmendjen në ‘St. Mary’s Stadium’.

Një tifoz i vogël, ka përgatitur një pankartë shumë interesante, bazuar në atë që i ka ndodhur skuadrës së tij, Southamptonit, viteve të fundit pikërisht nga Liverpooli.

‘The Reds’ viteve të fundit shumë lojtarë i kanë transferuar nga Southamptoni, përfshirë edhe Van Dijkin.

“I lindur për t’u bërë lojtar i Southamptonit, pastaj për t’u shitur te Liverpooli’, shkruhej në pankartën e tifozit të vogël./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO