Tifozi i Unitedit bën “çmendurinë” në Shkup (FOTO) – Lajmi.net
Tifozi i Unitedit bën “çmendurinë” në Shkup (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 17:17, 8 August 2017
Qyteti i Shkupit është stacioni i fundit për tifozët e futbollit sot.

Tifozë nga vende të ndryshme të botës, kanë mësyrë Shkupin për të ndjekur nga afër finalen mes Real Madridit dhe Manchester United.

Një pjesë e tyre kanë festuar deri në orët e para të mëngjesit në kafenetë afër Vardarit, teksa një tifoz i Manchester Unitedit edhe është zhveshur teksa i këndonte skuadrës së tij./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels