Tifozët zgjedhin formacionin e vitit në UEFA.com – Lajmi.net
Tifozët zgjedhin formacionin e vitit në UEFA.com
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 12:16, 11 January 2018
Lojtari më i votuar në këtë formacion është Sergio Ramos me 73 për qind.

Tifozët kanë votuar formacionin e vitit 2017 në UEFA.com.

Formacioni i zgjedhur formohet nga shumica prej yjeve më të mëdhenj në futbollin evropian.

Lojtari më i votuar në këtë formacion është Sergio Ramos me 73 për qind, i ndjekur nga Marcelo me 70 për qind dhe Leo Messi me 59 për qind./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball