Tifozët tallen me gjyqtarin anësor, momenti më komik i vitit ndodh në Kosovë – Lajmi.net
Tifozët tallen me gjyqtarin anësor, momenti më komik i vitit ndodh në Kosovë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 8:21, 7 April 2018
Tifozët vendës u tallën me gjyqtarin anësor, duke e imituar çdo lëvizje të tij.

Në futbollin kosovar shpesh herë shohim skena qesharake.

Moment komik ndodhi edhe në sfidën mes Vllaznisë dhe Lirisë.

Tifozët vendës u tallën me gjyqtarin anësor, duke e imituar çdo lëvizje të tij.

Pamjet vijnë nga televizioni Tribuna Channel. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Vala Superoliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball