Tifozët e zjarrtë të Marseille e “dogjën” stadiumin sonte – Lajmi.net
Tifozët e zjarrtë të Marseille e “dogjën” stadiumin sonte
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:19, 16 May 2018
Më poshtë e keni një video fantastike nga finalja.

Marseille humbi ndaj Atletico Madridit në finalen e Ligës së Evropës, 3:0.

Tifozët francezë kanë krijuar atmosferë të jashtëzakonshme para fillimit të ndeshjes, përcjellë “Lajmi.net”.

Më poshtë e keni një video fantastike nga finalja.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO