Tifozët e Valencias sulmojnë autobusin e Barcelonës – Lajmi.net
Tifozët e Valencias sulmojnë autobusin e Barcelonës
Autori: Lajmi.net La LigaSport 14:38, 9 February 2018
Besohet se objekti me të cilin u gjuajt autobisu ishte mbushës telefoni.

Tifozët e Valencias, të cilët i kishin mbushur rrugët përreth Mestallas, hodhën një objekt në drejtim të autobusit me të cilin lojtarët e Barcelonës po largoheshin nga stadiumi, raportojnë mediat spanjolle.

Besohet se objekti me të cilin u gjuajt autobisu ishte mbushës telefoni.

Personi që e ka hedhur atë është kapur menjëherë dhe është dërguar në mbajtje.


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy