Tifozët e Real Madridit votojnë formacionin për ndeshjen ndaj PSG-së – Lajmi.net
Tifozët e Real Madridit votojnë formacionin për ndeshjen ndaj PSG-së
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:29, 14 February 2018
Tifozët e Real Madridit kanë lënë jashtë skuadrës sulmuesin francez, Karim Benzema.

Tifozët e Real Madridit kanë votuar në një sondazh nga “Marca” për formacionin e preferuar të tyre për ndeshjen ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve.

Ata kanë lënë jashtë skuadrës sulmuesin francez, Karim Benzema.

Por, në vend të tij ata kanë votuar mesfushorin ofanziv, Isco, përcjell “lajmi.net”.

Real Madrid dhe Paris Saint-Germain ndeshen sonte në Santiago Bernabeu me fillim nga ora 20 e 45. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO