Tifozët e Real Madridit festojnë pas këtij lajmi për Neymarin – Lajmi.net
Tifozët e Real Madridit festojnë pas këtij lajmi për Neymarin
Autori: Lajmi.net La LigaSport 11:31, 14 February 2018
"Los Blancos" presin përgjigje pozitive nga braziliani, në lidhje me blerjen e tij nga Paris Saint-Germain.

Real Madrid është optimist për transferimin e Neymarit.

Mediat spanjolle shkruajnë se “Los Blancos” presin përgjigje pozitive nga braziliani, në lidhje me blerjen e tij nga Paris Saint-Germain.

Neymar ende nuk e ka konfirmuar qëndrimin në Paris, përtej këtij sezoni. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO