Tifozët e Napolit tallen me Juventusin (FOTO) – Lajmi.net
Tifozët e Napolit tallen me Juventusin (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 20:47, 12 March 2017
Skuadra e Juventusit vazhdon të atakohet nga tifozët e skuadrave të ndryshme në Serie A. Së fundi janë ata te Napolit, që në ndeshjen ndaj Crotono kanë hapur një transparent, ku shkruhej: “Penallti për Juventusin”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Juventus, Napoli, Serie A

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper