Tifozët e Kilit kërkojnë që Sanchez të ndahet nga e dashura – Lajmi.net
Tifozët e Kilit kërkojnë që Sanchez të ndahet nga e dashura
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 15:04, 7 September 2017
Tifozët kilianë e kanë hapur një faqe në Facebook me titullin: “Marshoni që Alexis të ndahet me Mayte dhe ta rikthejë nivelin e lartë për t’u kualifikuar për Kupën e Botës Rusia 2018”.

Me Kilin që po vuan ta sigurojë kualifikimin për Kupën e Botës Rusia 2018, pas humbjes ndaj Bolivisë me rezultat minimal këtë javë, tifozët kilianë kanë nisur një fushatë kundër të dashurës së tij Mayte Rodriguez, e cila akuzohet nga ata se është fajtore për peshën trupore të Alexis.

Tifozët kilianë e kanë hapur një faqe në Facebook me titullin: “Marshoni që Alexis të ndahet me Mayte dhe ta rikthejë nivelin e lartë për t’u kualifikuar për Kupën e Botës Rusia 2018”, transmeton Express.

Mbi 55 mijë përdorues kanë thënë se do t’i bashkohen kësaj ngjarjeje, ndërsa 66 mijë të tjerë kanë pohuar se janë të interesuar për t’iu bashkuar marshit.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO