Tifozët e Juventusit me peticion për ndryshimin e fanellës së re – Lajmi.net
Tifozët e Juventusit me peticion për ndryshimin e fanellës së re
Autori: Lajmi.net Serie ASport 14:13, 16 May 2018
Tifozët e Juventusit kanë filluar një peticion online për ndryshimin e formës së shtypjes së sponsorit Jeep.

Fanella e re e Juventusit nuk është duke i pëlqyer të gjithë tifozëve të ekipit kampion nga Serie A.

E prezantuar të martën, fanella e parë për stinorin 2018/19 ka zgjuar diskutime të ndryshme.

Tifozët e “Bianconerëve” kanë filluar një peticion online për ndryshimin e formës së shtypjes së sponsorit Jeep, përcjell “lajmi.net”.

Ata po ashtu kanë propozuar se si do të dukej më mirë hapësira e sponsorit në fanellën e re. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO