Tifozët e Juventusit befasohen nga lajmi i fundit për Marchision – Lajmi.net
Tifozët e Juventusit befasohen nga lajmi i fundit për Marchision
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:18, 12 July 2018
Claudio Marchisio do të largohet nga Juventus.

Claudio Marchisio është pranë largimit nga Juventus.

Mesfushori është në bisedime me klubi për të arritur marrëveshje për shkëputjen e kontratës te skuadra nga Torino.

Gianluca di Marzio nga “Sky Sport” raporton se Marchisio pritet të largohet nga Juventus, gjatë këtij afati kalimtar të verës, përcjell “lajmi.net”.

Mesfushori i cili depërtoi nga grupmoshat e reja te “Bianconerët” ka ofertë nga Monaco dhe disa klube nga Kina, Japonia dhe Emiratet e Bashkuara Arabe. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO