Tifozët e futbollit befasohen nga klubi i ri i Jamesit (FOTO) – Lajmi.net
Tifozët e futbollit befasohen nga klubi i ri i Jamesit (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 12:16, 11 March 2017
James Rodriguez është i gatshëm të largohet nga Real Madrid.

Trajneri i Bayern Munichut, Carlo Ancelotti dëshiron transferimin e mesfushorit të Real Madridit, James Rodriguez, pas përfundimit të këtij sezoni.

E përditshmja sportive madrilene “Marca” raporton se ylli kolumbian mund të jetë përforcimi i madh i kampionit të Bundesligës për sezonin e ardhshëm, përcjell “lajmi.net”.

Ish ylli i Monacos kërkohet edhe nga Inter.

Por, Ancelotti beson se mund ta bind që të zgjedh Bayern Munichun. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush