Tifozët e Atletico Madridit kritikojnë Griezmannin, ‘faji’ i kalit – Lajmi.net
Tifozët e Atletico Madridit kritikojnë Griezmannin, ‘faji’ i kalit
Autori: Lajmi.net La LigaSport 13:17, 12 May 2018
Antoine Griezmann ka një problem me tifozët e Atletico Madridit.

Tifozët e Atletico Madridit janë të hidhëruar me sulmuesin Antoine Griezmann.

Reprezentuesi francez ka bërë shaka duke thënë se ndjen më tepër presin duke e shikuar kalin e tij, më tepër se ta ekzekutojë një penallti në finalen e Ligës së Kampionëve.

Griezmann kishte humbur një penallti në duelin ndaj Real Madridit në finalen e vitit 2016, përcjell “lajmi.net”.

Sulmuesi kritikohet nga tifozët e Atletico Madridit që besojnë se deklarata e tij vjen si tentim për të lehtësuar rrugën e largimit nga klubi.

Griezmann spekulohet me transferim te Barcelona, pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO