Tiani po rritet, Tuna dhe Patrisi e dërgojnë në kontroll mjekësore (Foto) – Lajmi.net
Tiani po rritet, Tuna dhe Patrisi e dërgojnë në kontroll mjekësore (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:52, 17 July 2017
Pas lindjes së djalit, Tuna dhe Patrisi po kujdesen vazhdimisht për Tianin e vogël.

Në rrjetin social Facebook, Tuna ka shpërndarë një imazh të ri me Tianin dhe Patrisin, shkruan lajmi.net.

Çifti e kanë dërguar Tianin në kontrollën e zakonshme mjekësore dhe derisa doktoresha e kontrollonte ata, prindërit e Tianit e shikonin me dashuri djalin.

“Fëmija jonë po rritet” shkruan Tuna sipër fotos së ëmbël të Tianit, tek doktori. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Tiani tek doktori

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown