‘Ti’ projekti më i ri nga Kida – Lajmi.net
‘Ti’ projekti më i ri nga Kida
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:39, 14 February 2018
‘Kce’  quhet projekti i saj i fundit deri me tani.

E këngëtarja Kida tashmë ka filluar realizimin e një projekti tjetër muzikor, shkruan lajmi.net

Ka qenë menaxheri i saj Mehmet Elshani që ka hedhur një fotografi në Instagram të këngëtares dhe tha se kënga e re e Kidës quhet ‘Ti’ dhe do lansohet së shpejti.

Elshani nuk ka dhënë ndonjë datë se kur mund të lansohet ky projekt, por, padyshim që do jetë një hit./Lajmi.net/

Coming soon KIDA > TI 🔥 @kida @zzapnchriss @filmnation.al

A post shared by Met Elshani (@mettelshani) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO