Thyen rekord botëror për stilin e flokëve më të gjatë – Lajmi.net
Thyen rekord botëror për stilin e flokëve më të gjatë
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 8:40, 11 October 2017
Rekordet botërore janë të ndrysme.

Ka dallime rrënjësore mes një rekordi botëror dhe njeriut i cili e arrin atë. Ky njeri ka thyer një të tillë, në mënyrë krejt unike, shkruan lajmi.net

Me gjatësi deri 22 cm, ai arrin të përgatit stilin e veçantë të flokëve.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: flokë të gjatë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion