Thomas Tuchel, trajner i ri i Arsenalit? – Lajmi.net
Thomas Tuchel, trajner i ri i Arsenalit?
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 23:41, 19 March 2017
Lajme të bujshme vijnë nga Gjermania.

Gazeta ‘Bild’ raporton se Arsenali janë të gatshëm t’i ofrojnë kontratë trajnerit te Borussia Dortmun, Thomas Tuchel, për të zëvendësuar Arsene Wengerin.

Skuadra nga Londra më në fund ka vendosur t’iu përgjigjet kërkesave të tifozëve, duke ndarë rrugët me Wengerin në fund të sezonit, pas dështimeve të shumta në vitet e fundit.

Dhe për pasues të tij, kanë zgjedhur trajnerin Thomas Tuchel, i cili drejton Borussia Dortmundin./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels