Thirrja e autoriteve ruse: Mos bëni seks me të huajt! – Lajmi.net
Thirrja e autoriteve ruse: Mos bëni seks me të huajt!
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 12:29, 14 June 2018
Tamara Pletniova flet për të gjitha femrat ruse, në prag të nisjes së Botërorit.

Evitoni raportet seksuale me të huajt që do të vijnë në Rusi për Botërorin!

Ky është apeli i Presidentes të Komisionit për Çështjet Familjare në Duma, Tamara Pletniova, për të gjitha femrat ruse, në prag të nisjes së Botërorit.  Pletniova, e intervistuar nga një prej radiove më të njohura në Moskë.

Ajo kujtoi se gjatë Olimipiadës së vitit 1980, shumë nga të rejat që nuk hezituan të kishin raporte seksuale me të huajt kishin mbetur shtatzënë, transmeton “SS”.

Pletniova nuk mundi ta shmangte një koment racist: “Dakort, nëse janë të së njëjtës racë, ndryshe…”

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO