Thibaut Courtois largohet falas nga Chelsea? – Lajmi.net
Thibaut Courtois largohet falas nga Chelsea?
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 21:24, 3 December 2017
Thibaut Courtois mund të largohet si lojtar i lirë nga Chelsea.

Portieri belg, mund të lë ‘Stamford Bridge’ si lojtar i lirë në vitin 2019, me të përfunduar kontratën me skuadrën kampione të Premierligës.

Lajmi është bërë i ditur nga ‘The Sun’, përcjell lajmi.net.

Kjo detyron Chelsea që të përshpejtojë bisedimet me Courtois, dhe në rast dështimi ta shes atë verën e ardhshme te Real Madridi, për ta evituar ikjen falas në verën e vitit 2019./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Thibaut Courtois

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan